Через Ягодин везли контрабандний товар

На митному посту «Ягодин» спільно з УСБУ у Волинській області, при огляді автомобіля з обладнанням для гаражних воріт виявили невідповідність задекларованого товару на суму 800 тисяч гривень.

Про це інформують на сторінці Волинської митниці у фейсбуці.

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України.

До митного контролю митному органу подали товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товар «обладнання, аксесуари та комплектуючі для гаражних воріт» загальною вартістю 49,9 тисячі євро.

В результаті проведення повного митного огляду встановили, що крім заявлених у товаросупровідних документах товарів у транспортному засобі переміщувалися світлодіодне обладнання та мікрохвильові датчики торгової марки «APRO».

Таким чином, водій-експедитор фірми отримувача, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо їх найменування та маркування, а також неправдиві відомості необхідної для визначення його митної вартості.

Працівниками Волинської митниці Держмитслужби склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 800 тисяч гривень вилучили до рішення суду.