У Любомльському медоб’єданні запрацював комп’ютерний томограф

Для надання сучасних і високоякісних медичних послуг пацієнтам у Любомльському територіально-медичному об’єднанні ось уже кілька днів функціонує новий комп’ютерний томограф.

Роботу та потужності обладнання аналізували під час робочої поїздки голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, генеральний директор ТМО Любомльського і Шацького районів Володимир Дибель, голова Любомльської гомади Роман Ющук. Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Головна перевага нового комп’ютерного томографа – діагностика найвищої якості, що відповідає усім сучасним вимогам. А також можливість пройти обстеження безоплатно для пацієнтів, що мають підозру або хворіють на COVID-19, та за умови відповідного направлення від лікаря.

Апарат дозволяє діагностувати захворювання внутрішніх органів людини, визначити приховані захворювання, хвороби хребта, післяінсультні стани, порушення мозку та інше.

КТ уже в роботі, його послуги доступні для людей.

«Ми заключили пакет з надання медичних послуг пацієнтам з підозрою або встановленою коронавірусною хворобою (COVID-19), тож таким пацієнтам послуги КТ надаватимуться безоплатно. Наші спеціалісти вже пройшли навчання і продовжують підвищувати кваліфікацію. КТ уже в роботі, гарно себе показав, його послуги вже доступні для мешканців нашого району», – розповів Володимир Дибель.

«Підвищення якості надання медичних послуг, розширення діагностичної бази – дуже важливі для людей, наявність КТ у Любомльському ТМО полегшить доступ мешканців району до послуг сучасної діагностики. Найближчий такий апарат є у Ковелі, де постійна черга. Тож тепер не потрібно виїжджати в інші регіони для обстеження. А точна діагностика – основа якісного лікування і якнайшвидшого одужання», – зазначив Григорій Недопад.

До слова, у Любомльському ТМО заключили більше пакетів медичних послуг з НСЗУ ніж того року. Передбачено все необхідне для лікування хворих із коронавірусом, дотримано всі вимоги Національної служби здоров’я України щодо надання медичних послуг пацієнтам різних груп захворювань.