Чергова сесія з акцентом на майно

На черговій восьмій сесії любомльської міської ради, яка відбулася останнього робочого дня цього тижня депутати розглянули 26 питань порядку денного. Серед них були, як суто технічні та господарські, так і  фінансові з кадровими.

Відтак, народні обранці, ухваливши низку місцевих програм, перейшли до майнових та фінансових: внесли зміни до Статуту комунального підприємства «Друкарня», погодилися на списання вітчизняного рентгенапарату 2012 року випуску випуску, взамін на встановлення імпортного, але старішого на більш як чверть століття, затвердили граничні норми витрат на проведення спортивних змагань, положення в новій редакції про відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини, новий штатний розпис біліотеки та інші.

Більш детально розглядалося питання щодо коригування поточного бюджету територіальної громади. Зміни стосувалися в основному освітньої галузі та спорту. Крім того до видатків міської ради додалася субвенція із бюджету рівненської ТГ на співфінансування участі футбольного клубу «Рубіж» в обласних змаганнях.

Крім того майже 40 тис грн від продажу земельних ділянок спрямували на реконструкцію вуличного освітлення у с.Бірки.

Депутати погодили призначення двох керівників комунальних установ: «Друкарня» – Сергія Боярчука та Ценрту первинної медицини – Івана Маїла, привітавши їх в цьому статусі.

Перед розглядом блоку земельних питань про діяльність щодо управління майном комунальної власності прозвітував керуючий (секретар) виконкому міськради Ігор Торба.

Завершуючи пленарне засідання головуючий Роман Ющук повідомив, що наступна сесія планується на другу половину червня, а вже у липні депутати вноситимуть правки до бюджету, грунтовно коригуючи його видаткову частину.

Більш детально у найближчому номері «Нашого життя».