Свято краси у Головненському ліцеї

У Головненському ліцеї відбулося традиційне свято, пов’язане з мистецьким тижнем. Цьому передувала велика організаційна робота. Учні ліцею готували номери художньої самодіяльності, конкурсну програму. Кожен намагався придумати щось таке, щоб захопити й здивувати присутніх.

«Родзинкою» свята було зустріч з професійною художницею Наталією Блонською з Любомля, яка розповіла про свій життєвий шлях, знайомила з мистецькими здобутками. Учні були захоплені її виставкою картин, з яких  постає багатий, чарівний, неповторний світ рідної природи. Цю красу несе Наталія Леонідівна через пейзажі, натюрморти, які живі, рухливі, осяяні сонцем.

Учні перегорнули також цікаву  «Сторінку поезії», бо ж «споконвіку було Слово». Про свою закоханість у рідну мову розповів слухачам односелець Ігор Сліпчук, який неодноразово друкувався в газеті «Наше життя», і поділився з ним своїми оригінальними віршами. Також власні поезії прочитали випускниці ліцею Олена Суліковська, яка зараз навчається в Чернівецькому університеті на факультеті журналістики, Ольга Маїло, Лариса Хацер та авторка цих рядків. Також всіх учасників  у форматі онлайн привітала заслужена вчителька України, поетеса Ніна Горик.

Крім того, присутні змогли відчути атмосферу таїнства розпису писанок. А колектив «Хуторянка» під керівництвом Лариси Назаревич знову дивував усіх майстерністю і довершеністю танців. Учасники свята отримали великий заряд позитивних емоцій і сфотографувалися на пам’ять про цей день. Воістину, краса «врятує світ».

Лілія ЗГОРАНЕЦЬ, учениця 10-Б класу