Як платитимемо — залежить в тому числі й від нас

Розміри ставок місцевих податків і зборів на території Любомльської громади — такою була тема нещодавні громадських слухань. Подібні заходи у всіх самоврядних органах проводяться щороку, оскільки законодавча процедура передбачає після розробки проектів відповідних регуляторних актів обговорення їх за участю громадськості.

На зібранні йшлося про ставки земельного податку і податку на нерухоме майно, які вступлять у дію з 1 січня наступного року.

До теми — кілька ремарок. Одним із етапів встановлення місцевих податків і зборів, як відомо, є ГРОМАДСЬКЕ обговорення, тобто передбачає, участь громадськості, бізнесу, депутатів у цьому процесі. Тим часом, на зібрання прийшов лише один депутат ради, декілька представників підприємницьких структур і одна приватна особа, яка представляла і свої інтереси, й сусідів по багатоквартирному будинку, у яких далі обіцянок теж прийти на слухання, на жаль, справа не просунулася. Постає питання: чому ж ми такі пасивні, адже йдеться, насамперед, про гроші, які платитимемо з власної кишені? Певно, велика частка наших проблем — у нашій же інтерності.

Детальніше читайте у сьогоднішньому номері газети «Наше життя»