На Волині оновили перелік медзакладів, що лікуватимуть COVID-19

На Волині надаватимуть допомогу пацієнтам із COVID-19 у семи медичних установах області, повідомляють «Волинські новини». Про це під час брифінгу з протидії поширення коронавірусної інфекції повідомила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук.

З її слів, як в Україні, так і на Волині коронавірусна епідемія пішла на спад. Станом на вчора на території області виявили 77 випадків захворювання на COVID-19.

На сьогодні у медичних закладах Волині функціонує 2052 ліжка для лікування хворих на коронавірусну інфекцію, із них 93% – із доступом до кисню (1907 ліжок).

Але, враховуючи зниження тенденції до захворюваності на території області і країни в цілому, НСЗУ та Міністерством здоров’я України прийняли рішення зменшення кількості лікарень, які надають медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

«На сьогодні ще нема розпорядження міністра охорони здоров’я. Тому на Волині й досі діють 19 лікарень, які лікують хворих з коронавірусною інфекцією. До тих лікарень, які в майбутньому будуть надавати допомогу пацієнтам з COVID-19, належать Волинська обласна та обласна інфекційна лікарні, Луцька міська клінічна лікарня (інфекційний тимчасовий шпиталь на базі пологового будинку), Володимир-Волинське ТМО, Ковельське ТМО, Камінь-Каширська центральна районна лікарня та Любомльське ТМО. Всі інші медзаклади, що раніше були включені до цього переліку, надаватимуть реабілітацію післяковідним пацієнтам», – зазначила Людмила Тимощук.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло про те, що на Волині змінили перелік лікарень, де лікуватимуть хворих на COVID-19.

Вікторія СЕМЕНЮК.