Ковель -Ягодин: дорога в чотири смуги

На Волині дорога М-07 у напрямку Ковель – Ягодин матиме чотири смуги руху, пишуть Волинські новини з посиланням на  сайті «Великого будівництва».

У межах Волинської області пролягає 158,4 км дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін), з яких 62 км – у напрямку Ковель – Ягодин. Цю ділянку з найвищою інтенсивністю руху планують в найближчі роки довести до параметрів І категорії, тобто забезпечити курсування транспорту двома проїздами, кожен з яких матиме дві смуги руху в одному напрямку.

На сьогодні 35 км автошляху М-07 у І-й категорії, у планах 2021 року – реконструкція ще 7 км «варшавки» на двох ділянках.

На одній з них роботи вже стартували. Дорожники подовжили наявні водопропускні труби та працюють над зведенням земляного полотна під влаштування нового проїзду на 3-кілометровому відтинку між селами Довгоноси та Старі Кошари. Підрядник – ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Автодорога М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) є однією із найважливіших транспортних артерій Волинської області. Цей автошлях збігається з транспортним коридором Балтійське море – Чорне море, є частиною міжнародної автомагістралі Е373 і забезпечує рух транзитного транспорту на міжнародний пункт пропуску «Ягодин» (Україна) – «Дорогуськ» (Республіка Польща).

За планом Укравтодору, у Волинській області у 2021 році оновлюватиметься 232,1 км доріг державного значення.