В Згоранах запрацював табір для спортсменів

На базі Ретрит центру, що в селі Заозерному на березі Малого Згоранського озера проходить Judo kids camp. Сюди запросили відпочити та набратися сил юних дзюдоїстів, – повідомляють у Центрі фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх» смт Шацьк.
Організатори спортивного кемпу — Наталія Холод, тренер спортивного клубу «Континіум» та Альона Юхимчук, сімейний психолог.
Шацьких тренерів з дзюдо запросили, аби провели тренування. Петро Пех, тренер, директор Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Владислав Ключук, кандидат в майстри спорту, вихованець спортивного клубу «Континіум» разом провели відкриті тренування з дзюдо для юних відпочивальників.
До слова, тут оздоровлюються спортсмени з різних куточків Волинської області: Цумань, Ківерці, Любомль, Ковель.
Тут пропонують чотириразове харчування, гарну простору територію на чистому повітрі, теорію та тренування дзюдо. Заняття з психологом мають на меті зблизити дітей, навчити спілкуватися та подружитися, виховати доброту.
Особливою родзинкою табору є натхненні вечори біля вогнища.
Організатори та гості зауважують, що дуже гарний табір, смачна їжа, комфортні номери та, дуже важливо, чистота. Розташування табору – близько біля лісу та далеко від шумних доріг – створює комфорт.