Любомльські школярі стали призерами обласного конкурсу «Рятувальники очима дітей»

На базі  Центру науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, Волинською обласною організацією Добровільного пожежного товариства відбувся обласний конкурс «Рятувальники очима дітей» серед вихованців закладів позашкільної освіти. Про це повідомляє Район.Любомль.

Загалом на конкурс представили 179 робіт за різноманітними номінаціями. Щодо вихованців міського Будинку дитячої творчості, то у номінації «Електронна презентація з елементами анімації, відеоролик або мультфільм»: друге місце зайняв, вихованець гуртка «Судномоделювання» Олександр Чунь. Маємо двох призерів у номінації «Малюнок або плакат»: у старшій віковій групі перше місце посіла вихованка гуртка народної студії образотворчого мистецтва «Етюд» Анастасія Мохнюк, а у молодшій вихованець зразкової студії «Чарівна соломка» Богдан Бінюк став третім.

Окрім того, у номінації «Вірш, пісня» у старшій віковій групі перемогу здобула вихованка зразкової театральної студії «Шанс» Богдана Бекерей.

Також за активну участь в обласному конкурсі нагородили студії «Етюд» Софію Кравчук.

Анна СКЛЯНЧУК,

студентка факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки.