У Головні відзначили День селища (ФОТО, ВІДЕО)

Як відомо, починаючи з минулого року на теренах нашого краю так чудові свята, як Дні міста, селища, сіл через пандемію коронавірусу довелося відкласти до кращих часів. Нині ж, з поступовим послабленням карантинних обмежень, ми повертаємося до звичного ритму життя.

Сьогодні першопрохідцями у відновленні святкувань стало селище Головне. Зазвичай день цього населеного пункту відзначають на перший день Трійці. Свято зібрало доволі велику кількість як жителів та гостей селами. Зі словами привітань до громади звернулися: селищний голова Микола Демедюк, настоятелі місцевих храмів: Свято-Троїцького — архімандрит Сава і Покрови Свято Богородиці — отець Святослав, депутат Ковельської райради від нашого округу Микола Сушик, старости Згоранського і Заболоттівського округів — Олександр Лукашук і Валентина Голян.
Гарний настрій дарували глядачам місцеві аматори сцени. Окрім того, проводилися розважальні конкурси, також було нагороджено переможців низки конкурсів, які організували для місцевих жителів у переддень свята.
Мала де розважитися й малеча, для якої працювали різноманітні атракціони. Завершилося святкування футбольним матчем відкритого чемпіонату Любомльщини, в якому головненські футболісти перемогли «Смідинських вовків» з рахунком 3:1.

Відеозаписи та записи прямих включень зі свята можна переглянути тут:
Відео1        Відео2      Відео3        Відео4

Відео5      Відео6        Відео7      Відео8

Повністю репортаж зі святкування читайте у черговому номері газети «Наше життя», який вийде у світ у середу, 23 червня