Когорта заслужених лікарів Любомльщини поповнилася

У переддень професійного свята – Дня медичного працівника колектив КНП “Любомльське ТМО” Любомльської міської ради отримав приємну новину – медичній директорці Наталії Ліщук Указом президента України №257/2021 від 18 червня 2021 року надано почесне звання – “Заслужений лікар України”!
Наталія Данилівна Ліщук у галузі медицини працює понад три десятки років – з 1990 року. Розпочинався її трудовий шлях з посади медичної сестри Любомльської лікарні.
З 1998 року Наталія Ліщук два роки проходила інтернатуру на базі Любомльської лікарні, з 2007 по 2012 рік – очолювала відділення швидкої допомоги та приймальне відділення.
І от уже протягом 9 років (з 2012 року) Наталія Данилівна працює медичною директоркою Любомльського ТМО, і разом з тим не покидає медичну практику, адже протягом багатьох років є лікарем-анестезіологом відділення інтенсивної терапії та анестезіології нашої лікарні.
Колектив редакції приєднується до вітань та зичить пані Наталії міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного благополуччя та Божого благословення.