Попрощалися зі школою

Літня пора для більшості з нас асоціюється з теплими сонячними днями. Коли душа сповнена радості , оптимізму, віри в краще. А ще літо – це пора… прощання. Так-так — прощання зі школою, де всі ми черпали розумне, добре, вічне, щоб потім піти самостійною стежиною і знайти свої місце у житті. Отож, кінець червня ознаменувався випускними вечорами у школах нашого краю.

Цьогоріч Любомльську міську школу №2 назавжди покинули 50 щирих, розумних та добрих випускників. На випускний бал їх востаннє привели класні керівники Наталія Іванівна Арістова (11-А) та Лідія Юхимівна Прокоса (11-Б)  та адресували напутні слова своїм вихованцям, які за роки навчання стали для них рідними.

Багато зворушливих слів звучало на святі для одинадцятикласників і від директорки школи Марії Мельниченко, яка зі щемом у серці вручила такі довгоочікувані атестати — перепустки у доросле життя.

Батьки випускників також не залишилися осторонь — підготували неймовірні сюрпризи своїм дітям – співали авторські пісні та танцювали. А самі випускники подарували усім присутнім прощальні вальси, від яких захоплювало подих.

За успішне навчання шестеро одинадцятикласниць отримали медалі. Зокрема, срібними медалістками стали Ірина Дудко (11-А), Ліза Гірук (11-Б) та Мирослава Маслянка (11-Б). Золоті медалі отримали учениці 11-А класу Дарина Фенко, Марина Шлапа та Інна Ярмолюк.

На завершення доречним буде навести побажання, яке випускникам адресували шкільні педагоги: «Ви переходите в доросле життя – ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху. Сьогодні ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Побажаємо вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті».

Фото з Фесйбук-спільноти “Любомльський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2”