Феєрія пісні і танцю

Сьогодні у мистецькому житті нашого краю відбулася непересічна, приємна і водночас хвилююча подія: на сцені Любомльського міського будинку культури  проходила чергова атестація аматорських колективів Любомльської, Головненської та Вишнівської громад на підтвердження звання «народний» та «зразковий».

Разом з тим проходив перегляд колективів, які претендують на присвоєння почесного звання «народний» або ж змінюють жанровий напрямок.

Подібні заходи, як зазначила директор будинку культури Людмила Хомік, проводяться раз на три роки, тим самим стимулюючи аматорів до вдосконалення своєї майстерності. Оцінювало виступи журі у складі заступника директора обласного  науково-методичного центру культури Віталія Клімчука та фахівців цього ж центру Юлії Приймачук та Вікторії Ягодинець.

Упродовж двох годин на сцені тривала феєрія пісні і танцю, яку дарували аматорські колективи Любомльщини: вокальний ансамбль «Джерело» з села Бірки, соліст народного аматорського вокального ансамблю естрадного співу «Голос любові» Любомльського МБК Сергій Шафран та жіночий квартет цього ж ансамблю; вокальний ансамбль «Водограй» зі Згоран,  народний аматорський хор «Любава» з Любомля, народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Соколи» з селища Головне, народний аматорський ансамбль «Любомльські музики», народні аматорські фольклорні колективи —  «Перевесло» з Радехова, і «Дуброва» з Куснищ, зразковий аматорський дитячий фольклорний колектив «Пацірочки» Куснищанського будинку культури.

Про подробиці дійства та результати атестації читайте у черговому номері газети «Наше життя», який вийде у світ у середу, 7 липня