На березі Гущанського озера відсвяткували Івана Купала

Цьогорічні купальські дійства на теренах Рівненської громади традиційно відбулись на березі Гущанського озера.

Про це інформують на сайті Рівненської громади.

Офіційна частина свята розпочалася із виступу сільського голови Юрія Фініковського, який привітав всіх зі святом та побажав гостям заходу щастя, міцного здоров’я, родинного тепла, гарного настрою та чудового відпочинку на святі Івана Купала. Вітальні слова супроводжувалися врученням подяк колективам та працівникам культури за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури та збереження традицій, активну участь у підготовці і проведенні святкових заходів та з нагоди свята Івана Купала.

Далі розпочалися музичні вітання від колективів та аматорів сцени, які створювали колоритну атмосферу свята.

Святкове дійство продовжилося купальськими конкурсами, де обиралися красуні – русалоньки. Цього року переможницею конкурсу «Русалонька-2021» стала Анна Водько із Полап. Учасникам та призерам вручили грошові сертифікати.

Також напередодні свята оголосили онлайн-конкурс «Купальський віночок- 2021», який є одним із символів купальського дійства. Заздалегідь дівчатка назбирали пахучих трав, квітів, сплели віночки та опублікували фото у Фейсбуці. За оцінками журі переможцем конкурсу стала Інна Алексєєнко із Рівного,  за що отримала сертифікат на суму 500 гривень.

Присутні мали змогу почути цікаві розповіді про традиції та звичаї цього свята, помилуватись природою, гарною музикою та запальними танцями у виконанні колективу «Орхідея» із Полап.

Народне гуляння продовжилося розпалюванням купальського вогнища та запальною дискотекою в ритмах купальської ночі.