У комунальному господарстві «Рівне» – новий керівник

На апаратній нараді, яка відбулась під керівництвом сільського голови Юрія Фініковського, обговорили ряд організаційних питань.

Нарада відбулася 6 липня. Про це повідомляють на сайті Рівненської громади. 

Окресливши завдання кожного відділу на наступний тиждень, Юрій Миколайович надав відповідні доручення працівникам. Вони стосувалися організації обкошування території дитячих майданчиків, території зупинок, ринків, стадіонів у населених пунктах, роботи вуличного освітлення, та інші.

Своєю чергою, керівники відділів прозвітували про свою роботу.

Начальниця відділу освіти Наталія Даниш доповіла про стан проведення ремонтних робіт у закладах освіти. Також вона надала роз’яснення щодо запровадження електронних журналів та щоденників у школах, зазначила, що таке нововведення планується уже з 1 вересня.

Дмитро Федчишин, начальник відділу юридичного забезпечення ради та гуманітарної політики наголосив на питанні підготовки та організації заходів до Дня Незалежності.

Щодо виконання бюджету громади доповіла начальниця фінансового відділу Світлана Стець. Вона повідомила, що по власних надходженнях за 6 місяців виконання становить 115,4 %.

На завершення наради сільський голова представив колегам нового керівника КГ «Рівне» – Грисюка Володимира Васильовича та закликав усіх до спільної та злагодженої роботи.