У «Любомльському лісгоспі» відбулася звітно-виборна конференція

8 липня в державному підприємстві «Любомльський лісгосп» відбулася звітно-виборна конференція профспілкового комітету, в якій взяли участь голова Волинської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло МАТІЮК та інспектор з питань охорони праці та соціально-трудових відносин Анатолій РОДЮК.
Звітувалась голова профспілки державного підприємства «Любомльське лісове господарство» Мирослава Зінчук про виконання положень колективного договору, що стосується кожного працівника лісгоспу, пенсіонерів в питаннях захисту їх соціально-економічних прав та інтересів .
Зокрема було відзначено ріст заробітної плати працівників лісгоспу. Була надана інформація про заходи, спрямовані на культурно-масову роботу, відпочинок та оздоровлення працівників лісгоспу та їх сімей, виділення матеріальних допомог, організація заходів щодо святкування професійного свята.
Директор лісгоспу Володимир Туревич у своєму виступі коротко охарактеризував основні види діяльності підприємства. Наголосив про виконання виробничо-фінансових показників та успішну роботу підприємства вцілому.
На зборах було обрано профспілковий комітет, а також голову профкому – Мирославу Зінчук.