У Вишнівській ТГ інспектували неблагополучні сім’ї

Працівники гуманітарного відділу та сектору «Служба у справах дітей» Вишнівської сільської ради Наталією Жаріновою та Наталією Ряпич спільно з поліцейським офіцером громади Максимом Савошем з 7 липня по 12 липня 2021 року проводили профілактичний рейд «Неблагополучна сім’я», повідомляють на сайті громади.

Захід здійснено з метою попередження дитячої бездоглядності і безпритульності, виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також для забезпечення постійного контролю за умовами утримання і виховання дітей, організації їх соціального супроводу.

В ході рейду крім проведення роботи із виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, здійснено перевірку умов утримання і виховання дітей у сім’ях, з’ясовано доцільність організації їх соціального супроводу.

Даний рейд також був здійснений для оперативного реагування на повідомлення небайдужих громадян. За місцем проживання відвідано п’ять неблагополучних сімей у с. Радехів, с. Чмикос, с. Вижгів, с. Олеськ. У результаті проведення обстежень матеріально-побутових умов проживання дітей у сім’ях, були підтверджені факти неналежного догляду за дітьми. За результатами рейду, складено лист-відношення начальнику Ковельського РУП ГУНП у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності за невиконання батьківських обов’язків по догляду за дітьми. Кілька сімей запрошено на комісію з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вишнівської сільської ради для прийняття об’єктивного рішення. З метою профілактики соціального сирітства проведено бесіду з батьком для вжиття заходів соціального захисту малолітньої дитини.

Головне завдання керівництва Вишнівської громади надавати всебічну підтримку та допомогу сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Зберегти біологічні стосунки у сім’ї, захищати інтереси та права підростаючого покоління – це запорука щасливого майбутнього громади.