На Ягодині конфіскували товару майже на п’ять мільйонів гривень

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці при огляді вантажного автомобіля виявили невідповідність задекларованого товару на суму понад 4,8 мільйона гривень.
Прямуючи в Республіку Польща, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці по смузі руху «червоний коридор» заїхав вантажний автомобіль «VOLVO» під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подали товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються товар «збірний вантаж» загальною вартістю 24,7 тисячі доларів США. Про це інформує Волинська митниця.
Вантаж прямував з Китайської Народної Республіки в адресу підприємства Республіки Польща. В результаті проведення повного митного огляду встановили, що крім заявлених у товаросупровідних документах товарів у транспортному засобі переміщується понад тисячу одиниць незадекларованого товару.
Таким чином, оператор складу компанії відправника, вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товарів загальною вартістю понад 4,8 мільйона гривень, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо їх ваги, кількості вантажних місць та їх вартості.
Працівники Волинської митниці, за ознаками ст. 483 Митного кодексу України, склали протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 4,87 тисячі гривень вилучили до рішення суду.