«Досвідчені колеги — найнадійніша опора»

Підрахунки, цифри, звіти, баланси — з цим пов’язаний увесь трудовий шлях головного бухгалтера централізованої бухгалтерії по обслуговуванню закладів освіти Вишнівської громади Наталії Узіюк. Це тільки збоку, тим, хто далекий від цієї галузі, може здатися, що бухгалтерія — суцільна рутина. Насправді ж тут, як і в кожній професії, є простір для і майстерності, і для винахідливості, відтак завжди знаходяться люди, які готові присвятити себе непростій стезі бухгалтерського обліку.

«Тут моя опора — колеги, — каже Наталія Миколаївна. — Без них я, як без рук. Разом нам вдається давати раду великому об’єму роботи. Зауважу, всі вони мають великий досвід, і завдяки цьому нам вдається працювати злагоджено».

І справді, досвід — річ чи не найцінніша у галузі бухобліку. Скажімо, у Людмили Пех за плечима 13 років роботи головним бухгалтером в управлінні Пенсійного фонду, Галина Січук 17 років трудилася у районному відділі освіти бухгалтером по зарплаті. Стільки ж літ відпрацювала бухгалтером у Машівській сільській раді Лідія Дженджера. Переймає досвід колег Наталія Подложнюк, яка три роки вела бухгалтерський облік у Штунській сільській раді й ось вже упродовж чотирьох літ працює в об’єднаній громаді. Словом, невеличкий, але дружній колектив, в якому у разі потреби завжди можна розраховувати на підтримку колег. Тож не дивно, що коли справа дійшла до фотографування, Наталія Миколаївна одразу сказала: «Тільки з колективом».

Детальніше – у свіжому номері Нашого життя.

Придбати газету можна у магазині “Хліб” у центрі міста або ж на ринку (підприємець Віктор Лобко).