За насильство над дітьми судили жителя Вишнева

Суддя Любомльського районного суду розглянув направлений відділенням поліції №1 (м.Любомль) протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства жителя Вишнева.

Про це стало відомо з постанови суду від 18 червня, повідомляє Район.Любомль.

Чоловік, будучи протягом року притягнутим до відповідальності за частиною 1 ст. 173-2 КУпАП, 21 березня близько 9:00, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння за місцем свого проживання в селі Вишнів вчинив насильство в сім`ї відносно своїх дітей – дочки та сина: ображав нецензурними словами, словесно погрожував, шарпав за руки, намагався затіяти бійку, заподіявши шкоду їх психічному здоров`ю, чим вчинив правопорушення, передбачене ч.2 ст.173-2 КУпАП.

Винність чоловіка у вчиненні правопорушення повністю доводиться його особистими поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом інспектора СРПП відділення поліції, письмовими поясненнями порушника, потерпілих та свідка, протоколом про адміністративне затримання, консультативним висновком спеціаліста.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні правопорушення і наклав на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень.

Також в користь держави потрібно сплатити 454 гривні судового збору.