Рівненська «екстренка» отримала нове спецавто

Волинські бригади екстреної медичної допомоги отримали чергову партію спеціалізованого автотранспорту. Зокрема, передача 12 нових санітарних автомобілів марки «Peugeot Boxer» типу В відбулася вчора.

Привітав із оновленням автопарку служби екстреної медичної допомоги та вручив ключі від автомобілів представникам медичних закладів області голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. Як зазначив директор Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль,  як планувалося, до 30-ї річниці Незалежності України повністю оновлено спецтранспорт області. Усі 72 бригади, які працюють на Волині щодня у зміні будуть мати новенькі авто.

Відтак, цього разу 12 спецавтомобілів закупив Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф за власні кошти, які надані Національною службою здоров’я України. Новий транспорт для надання медичної допомоги хворим та їх транспортування передали в лікувальні заклади. Один автомобіль – у Любомльське відділення екстрено медичної домоги в пункт Рівне. Вартість авто – 1,96 мільйона гривень.

Автотранспорт обладнаний сучасною медичною апаратурою, системою подачі кисню, апаратами штучної вентиляції легень, дефібриляторами, електрокардіографами та автономним обігрівом.