В пам’ять про Героя на його Батьківщині провели дитячий турнір

Вчора, у річницю загибелі воїна-прикордонника в його рідному селі Римачі на шкільному стадіоні відбувся VII щорічний футбольний турнір «Кубок пам’яті Сергія Киричука» серед юнаків 2004 року народження і молодші, – повідомляють на сайті Вишнівської громади.

У змаганнях взяли участь чотири команди:  Вишнівської ТГ ( с.Римачі, с.Вишнів, с.Штунь), Рівненської ТГ ( с.Полапи ),  Любомльської ТГ (с.Куснища, м.Любомль) та Головненської ТГ  ( смт Головно). Всі ігри пройшли в цікавій та напруженій боротьбі. У підсумку в команди Головнянської ТГ – 4 місце, Вишнівської ТГ – 3 місце, Любомльської ТГ – 2 місце та Рівненської ТГ – 1 місце.

Кращі гравці отримали призи та грошові премії. Команди були нагороджені грамотами, футбольними м’ячами та солодкими подарунками. Церемонія  нагородження розпочалася покладанням квітів до меморіальної дошки  пам’яті Сергія Киричука капітанами команд. Директор місцевої школи Наталія Корнелюк  привітала всіх учасників турніру, розповіла про шкільні роки Сергія, про його дитячі та юнацькі захоплення. Від Вишнівської сільської ради батькам загиблого героя вручено подарунки.