«Комфортбрук»: якісно, надійно, своєчасно

На теренах Любомльщини нині є цілком достатня кількість магазинів, де здійснюють торгівлю будівельними матеріалами. Втім, торгувати—  це одне, а як щодо виробництва будівельної продукції — якщо не всього спектру, то хоча б певного сегменту? Отож бо…

Ось вже дев’ятий рік цю виробничу нішу, нехай і частково, проте успішно заповнює  місцевий виробник «Комфортбрук». Бруківка різних форм та кольорів, поребрики, водозливи, будівельні та декоративні блоки, бетонні кільця різних діаметрів, кришки та днища — ось далеко не весь перелік продукції, яку тут випускають, а реалізується вона не тільки на Любомльщині, а також на Ковельщині, Шаччині та інших районах.

Віднедавна «Комфортбрук» суттєво підсилив матеріально-технічну базу, придбавши нову потужну виробничу лінію європейського рівня. Устаткування новітнього зразка дозволяє виготовляти до 400 квадратних метрів вібропресованої бруківки за зміну. Значна частина виробничого процесу автоматизована, а відтак, для випуску продукції потрібно удвічі менше  робочої сили. Нова лінія дозволяє виготовляти бруківку різних форм: «Римський камінь», «Ромб», «Подвійна Т» та найпопулярнішу серед замовників форму «Старе місто».

Однак, тепер окрім стандартних розмірів 4 та 6 см, з‘явилась можливість виробляти продукцію товщиною 8 см. Звісно ж, на «Комфортбруці» дбають і про розширення асортименту. Зокрема, віднедавна працівники  опанували виробництво дорожніх бордюрів. Також тут можна придбати сипучі будматеріали: щебінь різних фракцій, пісок, відсів та цемент.

Одним словом, якщо ви надумали провести благоустрій на своєму обійсті або спорудити надійну огорожу — не зволікайте, звертайтесь до місцевого любомльського виробника «Комфортбрук» (адреса Центру продажу: м. Любомль, вул. Володимирська, 1а, тел.098-5282617).