У Любомльській громаді один з найнижчих показник вакцинації вчителів

На Волині навчання в школах проводитиметься в очному режимі за умови, якщо в навчальному закладі будуть повністю вакциновані проти COVID-19 не менше 80% освітян.

Про це повідомила заступниця голови ОДА Людмила Тимощук під час робочої наради, яка відбулася 10 серпня із представниками територіальних громад області щодо темпів вакцинації, йдеться на сайті Волинської ОДА.

Як повідомила Людмила Тимощук, 9 серпня у Волинській області здійснено 2 тис. 100 щеплень проти коронавірусної інфекції, і це найнижчий показник серед інших областей України.
«Наразі одне із пріоритетних завдань – це вакцинація вчителів. Адже залишилося мало часу до початку навчального року і, аби навчання в школах проводилися в очному режимі, необхідно щоб 80% освітян були вакциновані двічі», – зазначила Людмила Тимощук.
Слід зазначити, що найгіршими за темпами щеплень освітян проти COVID-19 є:
– Доросинівська територіальна громада;
– Дубечненська територіальна громада;
– Люблинецька територіальна громада;
– Любомльська територіальна громада;
– Мар’янівська територіальна громада;
– Підгайцівська територіальна громада;
– Поворська територіальна громада;
– Прилісненська територіальна громада;
– Сереховичівська територіальна громада;
– Шацька територіальна громада.

До слова, на Волині вакцин проти коронавірусної хвороби у достатній кількості. Для волинян доступні чотири вакцини на вибір – AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty/Pfizer та Moderna, які сертифіковані та використовуються для імунізації населення у всьому світі. Паспорти вакцинації цими вакцинами теж визнаються у всіх країнах.