У Вишневі пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності

У селі Вишнів біля адміністративної будівлі Вишнівської сільської ради пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України, участь у яких взяли працівники ради, закладів культури,жителі села, – повідомляють на сайті Вишніської громади.

Святковий захід розпочався з церемонії підняття Державного Прапора України. Під звуки державного гімну України право підняти стяг рідної Батьківщини було надано ученицям місцевої школи.

З вітальними словами до присутніх звернувся сільський голова Віктор Сущик.

Під час заходу лунали музичні твори у виконанні аматорів сцени КЗ «Центр КМЕВС».

В переддень 30 річниці Незалежності 23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. З цієї нагоди перед адмінприміщенням Вишнівської сільської ради розгорнули синьо-жовтий стяг.

Після завершення флешмобу діти, які були присутні на святкових заходах, внесли яскраві барви в урочистість, намалювавши перед приміщенням ради величезний стяг. 

Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я, добробуту і щастя кожній родині. Зі святами вас!

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню. То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.