У Ковельському районі перевіряють власників зброї

Протягом декількох днів, в рамках проведення оперативно-профілактичних заходів щодо дотримання правил та умов зберігання власниками мисливської гладкоствольної, нарізної, газової зброї та пристроїв травматичної дії, здійснено відпрацювання Ковельського району.
У заходах були задіяні співробітники сектору контролю за обігом зброї, дільничні офіцери поліції та поліцейські офіцери громади.
Як результат, за час відпрацювання перевірено 107 власників зброї, складено 30 адміністративних постанов за статтею 192 КУпАП (Порушення громадянами строків реєстрації ( перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї та правил взяття їх на облік).
5 одиниць зброї ( 2 мисливських нарізних карабіни, 2 пристрої травматичної дії та мисливську гладкоствольну рушницю) було вилучено за порушення строків перереєстрації зброї та порушення умов зберігання.
Тому, хотілося б нагадати власникам вогнепальної зброї, щоб вони заздалегідь приходити до дозвільної системи для ознайомлення з вимогами щодо перереєстрації.
Більш детально щодо отримання дозволу на зброю Вас проконсультують працівники сектору контролю за обігом зброї Ковельського РУП ГУНП у Волинській області, який розташований за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,156
Години прийому:
Вівторок : 10.00-13.00 14.00-17.00
Четвер: 10.00-13.00 14.00-17.00
Субота : 10.00-13.00
Ковельське районне управління поліції Волинської області