В Любомльській бібліотеці нагородили переможців конкурсу присвяченого Дню Незалежності

З нагоди 30-ої річниці Дня Незалежності України в Любомльській публічній бібліотеці пройшли урочистості та підбиття підсумків конкурсу малюнків та фотографій ” Що для мене Україна?”, –  повідомляють на Фейсбук сторінці закладу.
Запрошені мали змогу познайомитись з виставкою малюнків, фотографій та книжковою виставкою-інсталяцією ” Незалежна і єдина, будь навіки Україно!” У конкурсі взяли участь 40 учасників різної вікової категорії. У номінації “малюнок” стали переможцями : Бабушко Максим (9 років) , Котович Лілія ( 11 років), Швець Софія ( 17 років), Ярощук Любов ( 35 років). Також відзначили наймолодших учасників конкурсу Оніщук Анну ( 4 років),та Бочкарьова Данеїла ( 5 років), творчу родина Оніщук Ліни Іванівни та її дітей Марка, Таміли, Христини , Анни, колективи професійного ліцею та будинку дитячої творчості м. Любомля.
У номінацію ” Фотографія” стали переможцями Юлія Хвас ( визначні місця моєї Батьківщини) та Склянчук Анна ( відображення традицій родини) . Всі учасники конкурсу отримали подяки і фото на пам’ять.