У Рівному відбулося свято до Дня Незалежності

У Рівненській громаді до Дня Незалежності організували святкові заходи.

Урочистості та святковий концерт відбулися у Рівному 22 серпня.

Розпочалося святкування у громаді із несення жителями великого Державного Прапора України від в’їзду у село Рівне до території місцевого будинку культури, де облаштували святкову сцену й прикрасили територію.

Священники церков громади спільно помолилися за Україну, її волю й незалежність.

Після молитви на сцену запросили гостей свята: голову Ковельської РДА Ольгу Черен, голову Ковельської районної ради В’ячеслава Шворака, начальника Луцького прикордонного загону Сергія Лозінського, голову Любомльської громади Романа Ющука, керівника фермерського господарства Анатолія Прилуцького. Всі вони адресували місцевим жителям, які зібралися на свято, теплі й щирі слова вітань з нагоди Дня Незалежності.

Подяку голови Волинської ОДА за вагомий внесок у розбудову держави, розвиток Волині отримав Дмитро Маляс.

Почесними грамотами Ковельської РДА та Ковельської райради з нагоди 30 річниці Незалежності нагородили колектив Забузького ліцею (керівниця Світлана Клекоцюк), підприємця Сергія Пшаву.

Керівник громади Юрій Фініковський у своєму виступі сказав, що кілька років тому прагнення жителів навколишніх сіл об’єднуватися та розвиватися, бажання жити у сильній та потужній громаді спричинило те, що 17 населених пунктів округи утворили Рівненську громаду.

Після цього подяки сільського голови з нагоди 30 річниці Незалежності України отримали кілька десятків людей, які беруть участь в розвиткові та розбудові громади.

За тим на сцену вийшли наймолодші учасники свята, діти Рівненського садочка, які віршами привітали гостей свята.

Виступали перед присутніми Ковельський мініципальний духовий оркестр, артисти з Луцька Петро Семеняк та Вадим Семенюк.

На завершення свята розіграли лотерею, де головними призами були мікрохвильова піч та мультиварка. У будинку культури організували святкову дискотеку.