КВНщики зі Згоран здобули перемогу на Всеукраїнському фестивалі

КОМАНДА “ДРАЙВ” ІЗ ЗГОРАН ЗАВОЮВАЛИ І МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ КОМАНД КВН У ЗАТОЦІ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, – повідомляє Головненська ТГ у своїй Фейсбук сторінці.
Команда КВН ( Країна веселого народу) із Згоран, під керівництвом Пархомук Ганни Петрівни, взяли участь у ХХVIIІ Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН „КРАЇНА ВЕСЕЛОГО НАРОДУ”, який проходив з 07 по 12 вересня 2021 року у селищі-курорті Затока Одеської області на базі відпочинку „Залив”. Участь у грі взяли 17 команд з різних куточків України.
У рамках цього фестивалю також проходив XXVI всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо-обдарованих дітей та молоді «Жарт-птиця» .
З історії команд КВН Згоранської школи.
Команда «Драйв» створена у 2004 році. До того гра КВН у школі не припинялася на жоден рік з кінця 80-их. Стимулом для виходу на районну та обласну арену став ЮІРівський рух, та ігри, організовані центром зайнятості, відділом освіти. Вдалося стати призерами навіть Православного КВК!
В Асоціацію КВН України команда «Драйв» потрапила у 2018 році волею долі, але це була подія справді великої ваги. Є у кого повчитися, бо команди досвідчені та імениті, є кому вчити, адже керівники асоціації професійні, знаючі, а головне – розуміють дітей. Завдання підготовлених та імпровізаційних конкурсів сучасні, цікаві для виконання. Дещо уже вдалося. «Звичайно, це все було б нереально, якби не було бажання дітей, підтримки батьків та однодумців і розуміння керівників школи та теперішнього керівництва Головненської громади» ,- завершує інтерв’ю керівник команди Ганна Петрівна.
У 2021 році випускники школи, тепер студенти вишів, створили нову команду « Недитячий драйв» і тепер на фестиваль у Затоку їздило дві команди!
УСПІХИ
2018 рік
1.І-й Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд
« Усмішка Полісся» смт Ямпіль- місто Глухів ІІІ місце
2. XXIІІ Всеукраїнський фестиваль дитячих чи юнацьких команд
КВН «Жарт-птиця», Затока. -ІІ місце
2019 рік
1.Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд
« Усмішка Полісся» смт Ямпіль –ІІ місце
2.Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд
« Усмішка Полісся» м.Глухів І місце
3.Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд
« Первоцвіт» м. Лубни- ІІІ місце
4.Володарі кубка мера м.Лубни
5.Володарі Гран-Прі XXIV Всеукраїнський фестиваль дитячих чи юнацьких команд КВН «Жарт-птиця»
2020 рік (Дві команди)
XXV Всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо-обдарованих дітей та молоді «Жарт-птиця», курорт «Затока» -І місце (« Драйв»)
XXVІІ Всеукраїнський фестиваль « Країна Веселого Народу». курорт «Затока» -ІІ місце («Недитячий Драйв»)
Участь у першій грі на кубок Марини Поплавської
2021 рік
Дистанційний Всеукраїнський фестиваль гумору та сатири для творчо-обдарованих дітей «УСМІШКА ПОЛІССЯ»
Лауреати в номінаціях : «Візитка», «Конкурс однієї пісні»,Номінація «Стендап» 2 місце Купира Уляна
Лауреат Пархомук Влада
Номінація : «Гумористичне фото» 2 місце Купира Яна
Володарі кубка ГОЛОВИ Ямпільської селищної ради.
2021 рік (Дві команди)
ХХVIIІ Всеукраїнському фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН „КРАЇНА ВЕСЕЛОГО НАРОДУ”, з 07 по 12 вересня 2021 року у селищі-курорті Затока Одеської області на базі відпочинку „Залив”. У рамках цього фестивалю проходив XXVI всеукраїнський культурно-мистецький конкурс для творчо-обдарованих дітей та молоді «Жарт-птиця»
ПЕРШЕ МІСЦЕ (з 17 команд )