У Головненській спецшколі провели Олімпійський тиждень

Уже традиційно на початку вересня до Дня фізичної культури  і спорту у Головненській спеціальній школі «Центр освіти» проходить Олімпійський тиждень. Це є справді  найулюбленіше учнівське свято, під час якого всі школярі мають можливість узяти участь у різноманітних змаганнях, повідомляють на сторінці закладу у фейсбуці.

В рамках Олімпійського тижня було проведено: тематичну лінійку, години спілкування «Здоров’я — найкращий скарб», відеопрезентацію на тему «Здоровий спосіб життя», повчальну бесіду «Тютюнопаління та його наслідки».

Вихованці 4-5 класів з бібліотекарем виготовляти інформаційні бюлетені «Секрети здоров’я», також була представлена виставка дитячих малюнків «Моє здоров’я в моїх руках». Не обійшлося і без захоплюючих командних змагань з футболу та цікавих естафет «Веселі старти». Завершився тиждень фізичної культури та спорту туристичним велоспортом.

«Вихованці продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість,  дружбу. Тиждень був насиченим, цікавим та змістовним» — йдеться у дописі.