На «Ягодині» вилучили виявили компоненти військового електронного обладнання

Прямуючи з України в Республіку Польща, в зону митного контролю митного поста «Ягодин»  Волинської митниці заїхав автомобіль марки «FORD FOCUS» під керуванням громадянина України. Про це повідомляють на сторінці відомства у Фейсбуці.

В результаті проведення повного митного огляду вищевказаного транспортного засобу у багажному відділенні автомобіля серед особистих речей водія  було виявлено прилади для радіозв`язку, серед яких польові телефони, мережеві підсилювачі, антени, блоки радіостанцій.

Відповідно до висновку експертів Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень, підтверджено належність згаданого електронного обладнання до товарів військового призначення.

На момент перетину митного кордону України у громадянина України був відсутній дозвіл чи висновок Держекспортконтролю на право вивезення електронного обладнання військового призначення.

Таким чином, згаданий громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, тобто намагався перемістити через митний кордон України товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачені статтею 471 Митного кодексу України.

Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вилучено до рішення суду.