Привітали любомльських рятувальників

З нагоди професійного свята у світлиці 10 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області відбулися традиційні урочисті збори, повідомляє Район.Любомль.

Привітати вогнеборців завітав голова Любомльської міської громади Роман Ющук із заступниками Миколою Оніщуком та Олегом Зламанюком.

У вітальному слові голова громади подякував працівникам підрозділу за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, хоробрість, готовність завжди прийти на допомогу та мужню працю в ім’я захисту людей. До привітання доєдналися й інші почесні гості.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у трудовій діяльності, співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди Дня рятівника почесними подяками Любомльської міської ради відзначили:

Михайла Кондзеру – начальника 10 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області капітана служби цивільного захисту;

Вадима Панасюка – заступника начальника 10 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області капітана служби цивільного захисту.

Своєю чергою рятівники Любомльщини в особі начальника 10 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області капітана служби цивільного захисту Михайла Кондзери подякували керівництву громади за тісну співпрацю із підрозділом та сподіваються на подальшу підтримку місцевого самоврядування у напрямку покращення матеріального забезпечення служби.

За сумлінне, самовіддане, високопрофесійне виконання службових обов’язків, досягнення високих показників у службовій діяльності та з нагоди відзначення Дня рятівника, нагородили грамотами 2 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Волинській області:

Володимира Галазюка – старшого майстра газодимозахисної служби 10 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області, прапорщика служби цивільного захисту;

Андрія Кондратюка – водія чергової зміни 24 державного пожежно-рятувального поста 10 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області, старшого сержанта служби цивільного захисту;

Віктора Пасічка – командира відділення 10 державної пожежно-рятувальної частини 10 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області, старшого прапорщика служби цивільного захисту;

Олександра Руденчука – командира відділення 10 ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області, прапорщика служби цивільного захисту.

Анна СКЛЯНЧУК,

студентка факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки.