Завезли електроапаратуру а вивозили в режимі “реекспорту” – цеглу

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці при огляді вантажного автомобіля замість «Електричної апаратури» в картонних коробках виявили цеглу.

Про це інформує Волинська митниця.

Прямуючи в Республіку Польща, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України.

Відповідно поданих до митного контролю товаросупровідних документів в митному режимі «реекспорт» переміщувався товар «Апаратура електрична, що має індивідуальні функції» та близько 13 тонн автомобільних колісних болтів та гайок.

В результаті проведення повного митного огляду встановили відсутність вантажу згаданого в товаросупровідних документах, натомість в картонних коробках знаходилась керамічна цегла.

Таким чином директор фірми відправника вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товарів, шляхом подання митному органу, як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо їх ваги, кількості вантажних місць та їх вартості.

За цим фактом працівники Волинської митниці за ознаками ч.1 ст. 483 Митного кодексу України склали протокол про порушення митних правил.