Любомльчанин переміг на конкурсі професійної майстерності у Ковелі

У Ковельському Народному домі «Просвіта» відбувся другий регіональний тур обласного конкурсу професійної майстерності серед творчих працівників клубних закладів області «У творчості черпаємо натхнення», присвячено 30-й річниці Незалежності України та 150-й річниці від дня народження Лесі Українки, організаторами якого є управління культури обласної державної адміністрації, обласний науково-методичний центр культури. У конкурсі взяли участь  директори, художні керівники, інші творчі фахівці клубних установ територіальних громад  Ковельського району, повідомляють у Ковельській РДА.

Учасників конкурсу привітав заступник голови Ковельської райдержадміністрації Роман Кульцман, який передав вітання від голови Ковельської райдержадміністрації Ольги Черен та побажав всім творчого натхнення та нових перемог. Журі конкурсу очолила Любові Рожнова, директор Волинського обласного науково-методичного центру культури.

Представники Ковельської, Ратнівської, Шацької, Турійської, Любомльської, Колодяжненської, Сереховичівської, Вишнівської  громад змагалися у п’ятьох творчих конкурсних завданнях: «Скарби мого краю», «Моя професія в гармонії з любов’ю», «Мій світ з Лесею Українкою», «Всі страви», «Леся з любов’ю до земляків».

Пісні, поезія, ліричні виступи, демонстрація родинних скарбів — вишитих рушників та українських національних костюмів дивували глядачів конкурсу.

У підсумку журі визначило переможців. Приємно, що перше місце на конкурсі здобув працівник Любомльського міського будинку культури Сергій Шафран (див. на головне фото)

«Це мій перший досвід у конкурсі такого рівня  водночас спільна перемога усього колективу будинку культури та земляків, які допомагали у підготовці, — зазначив у коментарі «Нашому життю» Сергій Шафран. — Дякую всім причетним! Спасибі за вітання і підтримку!»