Петиція про початок Нюрнберзького процесу проти путіна набрала вже понад мільйон голосів

Автори петиції заявили, що поки перелякані матері та діти втікають від бомб і куль, путін вчиняє “найвищий міжнародний злочин”.

У Мережі з’явилася міжнародна петиція про початок Нюрнберзького процесу проти путіна. За тиждень вона набрала понад мільйон голосів, пише Мета ua.

Деталі

Автори петиції заявили, що поки перелякані матері та діти тікають від бомб і куль, путін вчиняє “найвищий міжнародний злочин”. Це агресія, яка відбувається на наших очах.

У повідомленні до петиції сказано:

Є потужний спосіб притягти його до відповідальності: новий трибунал у Нюрнберзькому стилі, щоб путін відповів за цей огидний вчинок

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликає весь світ створити новий спецсуд над путіним. Він вважає, що масова підтримка громадськості додала б цій ідеї непереборного імпульсу.

Кулеба сказав:

Цей новий суд є ключовим для захисту не лише України, а й усього світу від нападу, який був незаконним з моменту його початку. Приєднуйтесь до глобального заклику переслідувати злочин путіна у новому трибуналі у Нюрнберзькому стилі

Раніше Зеленський заявив, що готовий до переговорів з путіним, але їхній провал означатиме третю світову війну. Президент заявив, що був готовий до діалогу упродовж двох останніх років.