Допоки діє воєнний стан, обміняти й замінити права в Україні можна без меддовідки

Кабінет Міністрів України на період воєнного стану дозволив обмін та заміну водійських посвідчень без надання медичної довідки, пишуть «Волинські новини».

Згідно з урядовою постановою, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях обмін водійського посвідчення та отримання його в разі заміни, втрати або викрадення здійснюється без подання до територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ відповідної медичної довідки встановленого зразка.

Окрім того, у цей період складати практичний іспит з керування транспортними засобами категорій А1, А і В1 можна виключно на майданчиках для навчання з початкового керування транспортними засобами, а категорій В, ВЕ, С, С1, CE, C1E, D, D1, DE, D1E – виключно в умовах дорожнього руху на маршрутах, визначених територіальним органом з надання сервісних послуг МВС.

Зазначається, що навчання з практичного керування транспортними засобами категорій С, С1 проводяться не більше п’яти годин на день.