День захисту дітей у Любомлі: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Цьогорічні святкування з нагоди дня захисту дітей у Любомлі, організовані міським будинком дитячої творчості, відділом у справах сім’ї, дітей та молоді, волонтерами проходили по-особливому, адже частина заходів так чи інакше була пов’язана зі збором коштів для наших захисників.

Традиційно дійство розпочалося з танцювальної програми, яку вели аніматори. Веселі танці, різноманітні рухливі ігри, розваги, вокальні номери, солодощі  — усе це було покликане бодай у цей день підняти настрій маленьким учасникам свята та їхнім рідним у важкий для країни час.

Дітвора також активно брала участь у майстер-класі «Секрет мильних бульбашок», флеш-мобі «Україна — це ми!».  Поряд розгорнувся благодійний ярмарок, де продавали солодку випічку, декоративні вироби, сувеніри, а зібрані кошти передали на ЗСУ.  Також діяла підготовлена волонтерами специфічна виставка-фотозона сформована з військової амуніції — касок, бронежилетів, розгрузок, рацій і т.д. Біля неї не тільки можна було сфотографуватися, а й придбати, при цьому і кошти, й  приладдя підуть солдатам.

Щоб підтримати наших бійців морально, юні читачі бібліотеки через волонтерів передали свої малюнки. За давньою традицією діти демонстрували свої художні здібності у малюнку на асфальті на тему «З Україною в серці».

До проведення заходів долучилися й фахівці Любомльськорї філії обласного центру зайнятості. Відбулася також благодійна лотерея, під час якої розігрувалися подарункові сертифікати на відвідування різноманітних закладів міста — від кафе й атракціонів до абонементів у спортивні заклади. Само собою зрозуміло, що й у цьому випадку виручені кошти пішли на потреби війська.