Медиків Любомльщини привітали з професійним святом (відео)

ДОРОГІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ, КОЛЕГИ!
Традиційно у третю неділю червня ми відзначаємо День медичного працівника. Тож напередодні професійного свята, звертаючись до вас, працівники та ветерани медичної галузі, адресуємо вам найщиріші вітання, адже ви – ті, хто повсякчас, кожну хвилину та кожну мить на робочому місці дбаєте про своїх пацієнтів – жителів нашого краю, вам довіряють люди найцінніше – що у них є – своє здоров’я.
Ми горді з того, що за стільки років спільної роботи сформували потужний колектив справжніх професіоналів, яких поважають, до яких звертаються не лише наші жителі, а й навіть мешканці сусідніх районів та інших областей України. Ми пишаємося тим, що ви не стоїте на місці, а постійно рухаєтеся уперед, освоюючи нові методи лікування, чим даруєте людям надію на життя, здоров’я та швидке одужання.
Попри усі недоліки професії медика, важкі воєнні часи, ви залишаєте в ній, не зраджуєте своїм принципам людяності, милосердності, взаємодопомоги.
Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя вам та вашим рідним. Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних пацієнтів.
Нехай же Господь за вашу мужність пошле міцного здоров’я та сил, довге життя обдарує вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. Успіхів у Вашій справі і гарного настрою.
З повагою дирекція КНП «Любомльське ТМО Любомльської міської ради.