З 27 червня через «Ягодин» пропускатимуть лише вантажівки та тимчасово автобуси

З 27 червня в пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» запроваджується оформлення лише вантажних транспортних засобів. Водночас, автомобілі з повною масою до 7,5 тонн та легковий транспорт буде перенаправлятися в інші пункти пропуску. Про це у спільноті «Рівненська громада» пише керівник самоврядного органу Юрій Фініковський

Для руху порожніх вантажівок будуть виділені окремі смуги. Через «Ягодин» пропускатимуть і рейсові автобуси. Їх оформлення у цьому пункті пропуску буде здійснюватися до завершення реконструкції та будівництва пункту пропуску «Краківець».

Таких домовленостей було досягнуто 20 червня 2022 року, між Міністерством інфраструктури України, прикордонним та митним відомствами України, а також представниками Республіки Польща задля зменшення черг на кордоні в рамках програми «Відкритий кордон».

Участь у переговорах за дорученням начальника Волинської ОВА Юрія Погуляйка взяв його заступник Юрій Гупало. Посадовець представляв ініціативу Волинської ОВА щодо запуску роботи двох терміналів поблизу митного пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ».

Крім того, на зустрічі обговорили ряд питань щодо роботи контрольних служб та забезпечення необхідними технічними засобами для проведення огляду транспорту. Також розглядалась можливість організації спільного огляду в автомобільних та залізничних пунктах пропуску.