ОФОРМЛЯЮТЬ БІЛЬШЕ ВАНТАЖІВОК: ЯКА СИТУАЦІЯ З ЧЕРГАМИ НА «ЯГОДИНІ»

Ситуація із чергами вантажівок у пункті пропуску «Ягодин» поступово покращується.

Про це повідомляють Волинські новини з посиланням на Держмитслужбу.

«Після вжитих Держмитслужбою організаційно-розпорядчих заходів на виконання міждержавних домовленостей між Україною та Польщею щодо прискорення пропуску вантажних транспортних засобів через “Ягодин – Дорогуськ” ситуація на під’їздах до цього автомобільного пункту пропуску динамічно покращується.

Нова технологічна схема руху в поєднанні з посиленням кадрового та технічного забезпечення дає відчутний результат. Зокрема, протягом доби 27-28 червня в обох напрямках (в’їзду і виїзду з України) було оформлено майже 1200 вантажівок. Це на 400 транспортних засобів більше середньостатистичної кількості для червня і майже пік пропускної спроможності пункту пропуску. В результаті на третину скоротилася черга на виїзд українського експорту, а швидкість її просування продовжує зростати.

Дякуємо польським партнерам за сприяння та постійну допомогу у вирішенні проблемних питань пропуску, до яких призвела російська агресія», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, від ранку 27 червня через міжнародний пункт пропуску «Ягодин» не пропускають легкові авто, оформлюють лише вантажівки та автобуси. Але на в’їзд в Україну – досі черга.