У ВОЛОДИМИРІ ДИТИНІ-СИРОТІ ВРУЧИЛИ КЛЮЧ ВІД КВАРТИРИ

30 червня міський голова Ігор Пальонка вручив ключі від квартири володимирчанину Миколі Ребіцькому. Юнак перебував на черзі на отримання житло як особа з-поміж сиріт та отримав довгоочікувану нерухомість у межах обласної програми забезпечення житлом дітей цієї категорії.

Про це повідомляє Волиньonline з посиланням на веб-сайт Володимирської міськради.

Пошуком, придбанням та оформленням усіх документів займався Володимир-Волинський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в особі директора Вікторії Юхимюк. Квартиру придбали після складеного акту обстеження та засідань кількох комісій. Помешкання придбали для особи позбавленої батьківського піклування за виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою КМУ від 26.05.2021 615.

Загальна площа житлового об’єкта – 35,1 метра квадратного. Житлово-побутові умови квартири задовільні, у помешканні зробили ремонт та підключили усі комунікації. Квартира також облаштована необхідними меблями та технікою. Новоспечений власник квартири зазначає, що повністю задоволений житлом.

Привітав Миколу Ребіцького з отриманням  ключів від довгоочікуваного помешкання міський голова Ігор Пальонка. Він відзначив, що хлопець є вихованцем будинку сімейного типу Бучковських, якому завжди допомагає місцева влада. Очільник громади побажав хлопцю, щоб у його новому помешканні панували сімейний затишок, мир, злагода та добробут.