На війні загинув уродженець села Олеськ

Знову у Вишнівську громаду надійшла сумна звістка з фронту: загинув наш земляк, уродженець с. Олеськ Вавриш Валентин Степанович, 1987 р. н.. Про це на своїй сторінці пише керівник громади Віктор Сущик.

Трагічна загибель сталася на території Дніпропетровської області. Тіло загиблого буде доставлено 17 липня для поховання у рідному селі.

«Просимо жителів громади зустріти кортеж з тілом військового та утворити живий коридор вулицями, якими проїжджатиме автомобіль. Про час прибуття буде повідомлено додатково», — йдеться у дописі.

Валентин був турботливим сином, вірним другом та справжнім воїном. Він до кінця з честю та гідністю виконував громадянський та військовий обов’язки захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України

Низько схиляємо голови в пошані й висловлюємо глибоке співчуття рідним воїна від усіх мешканців громади. Вічна пам’ять! Герої не вмирають! Ми пам’ятатимемо кожного, хто віддав найцінніше за наше мирне небо, спокій та майбутнє Батьківщини!

Для вшанування пам’яті загиблого при виконанні військового обов’язку 16, 17, 18 липня 2022 р. — оголошуються днями жалоби у Вишнівській громаді.

На знак скорботи за загиблим, на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях міста, приспущені прапори.

Газета “Наше життя” висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна слава і вічна наша пам’ять!