У «Ягодині» прикордонники виявили у подорожніх наркотики та прекурсори

Вчора в пункті пропуску «Ягодин» під час огляду рейсового автобуса сполученням «Познань-Київ», який слідував на виїзд з України, прикордонний наряд виявив наркотичні речовини. Згортки з сіро-зеленою речовиною рослинного походження були ретельно запаковані та знаходилися на полиці для речей. Знахідку прикордонникам допоміг виявити службовий собака, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.

Як з’ясували правоохоронці, наркотики належали одному із пасажирів автобуса — 17-річному мешканцю Рівненщини. Хлопець мав намір незаконно перевезти їх через кордон.

Недозволене прикордонний наряд знайшов і у водія вантажного автомобіля «Мерседес». Чоловік, їдучи за кордон, узяв із собою таблетки «1,2,3».  Зазначений препарат  містить у своєму складі псевдоефедрин, що належить до прекурсорів, обіг яких в Україні обмежений та стосовно яких встановлюються заходи контролю. Рецепту на переміщуваний лікарський засіб громадянин не мав.

Про обидві знахідки прикордонники повідомили співробітників Нацполіції. Виявлені речовини встановленим порядком вилучили для проведення відповідних експертиз.