Юна любомльчанка стала призеркою Всеукраїнського конкурсу

Команда «Перлина мистецтва» за підтримки «Star Fest» та Sveriges Television (Шведська громадська телекомпанія) в червні 2022 року провели Всеукраїнський дистанційний творчий марафон «Україна – це ми», що направлений на допомогу дітям які постраждали під час війни. Усі зібрані кошти будуть направлені в фонд допомоги дітям.

У творчому марафоні взяли участь  колективи/виконавці з усієї України незалежно від рівня виконавської майстерності. Учасники  надсилали роботи (оцінювалися за 10-бальною шкалою) у різних жанрах. Зокрема хореографічне мистецтво (солісти, дуети); вокальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі); хорове мистецтво; художнє читання; театри мод; естрадні мініатюри; циркове мистецтво; театральний жанр; інструментальне виконавство; декоративно-ужиткове мистецтво; фотомистецтво, відео мистецтво; комп’ютерна анімація; пісочна графіка; образотворче мистецтво.

За підсумками журі, вихованка  народної студії образотворчого мистецтва «Етюд» КЗ «Будинок дитячої творчості Любомльської міської ради» Анастасія Мохнюк посіла друге місце в номінації “Живопис”, представивши роботу “Моє ім’я Україна”. Керівник Оксана Богута отримала подяку за високий рівень організації, професіоналізм та підготовку конкурсантів до марафону.

Анна СКЛЯНЧУК,

студентка факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки.