Вишнівська громада продовжує отримувати допомогу від проєкту “Говерла”

Вишнівська сільська територіальна громада є однією з 10 громад області – учасників Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» і вже майже рік партнери Проєкту проводять навчання, обмін досвідом з представниками інших громад, організацію моніторингів різного виду та основне – Вишнівська громада отримує матеріальну і технічну допомогу у вигляді обладнання та захисного одягу, що сприяє підвищенню якості послуг, які надаються населенню, пишуть на Фейсбук сторінці Вишнівської громади.
Сільська рада отримала від проєкту «ГОВЕРЛА»: 4 ноутбуки, 2 принтери та 20 картриджів до них, 10 коробок офісного паперу, які використовуються для роботи ради, 6 wi-fi роутерів, які будуть використані для покращення комунікаційних зв’язків між комунальними закладами та установами громади.
Завдяки проєкту у Вишнівській громаді є можливість укомплектувати укриття необхідним, що дасть змогу здійснювати офлайн – навчання. Адже, сільська рада вже отримала від «ГОВЕРЛИ» 50 пластикових бутлів, 10 електричних чайників, 17 універсальних мобільних батарей та 10 ліхтарів, мережеві фільтри з захистом від перенавантаження різної довжини і на котушках та 100 вогнегасників. В перспективі – отримання від Проєкту двох генераторів та пального до них, обладнання та посуд для шкільних їдалень.
Окрім того, сільською радою отримано 10 комплектів захисного одягу для пожежників: захисний костюм пожежного (штани та куртки), чоботи пожежного FHR 003, захисні шоломи пожежного з забралом, ліхтарики, підшоломники, кріплення до них, перехідник до мотопомпи плаваючої та очікуємо на спеціальні рукавиці пожежного. Частково амуніція була передана місцевій пожежній охороні Вишнівської сільської ради. Також передано пожежникам плаваючу та бензинову мотопомпи, які теж отримано рамках проєкту «ГОВЕРЛА». 10 бензорізів «Дніпро» будуть передані на старостинські округи, КП «БУГ» та місцевій пожежній охороні.
Вишнівська сільська рада висловлює щиру вдячність проєкту «ГОВЕРЛА» за суттєву підтримку у такий складний період для громади та держави. Особливо сьогодні, коли ми повинні швидко реагувати на будь-які виклики і загрози та допомагати населенню, комунальним закладам, внутрішньо-переміщеним особам, вирішувати інші важливі питання в межах своїх повноважень.