В Любомлі відновив роботу районний суд

Любомльський районний суд Волинської області відновив роботу. Про це повідомляє Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Волинській областi.

Відомо, що 15 січня 2022 року в будівлі Любомльського районного суду Волинської області сталася пожежа, де невстановлені особи шляхом використання легкозаймистих речовин та гранати РГД-5 через розбите ними вікно спричинили вибух в приміщенні канцелярії суду. Унаслідок вибуху та пожежі було знищено та пошкоджено значну частину приміщення, оргтехніку, меблі, електро- та комунікаційну мережі тощо. У зв’язку з чим суд був змушений тимчасово зупинити здійснення правосуддя.

Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України у Волинській області спільно з головою Волинського апеляційного суду, адміністрацією Любомльського районного суду Волинської області, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вживалось усіх вичерпних заходів по відновленню роботи суду.

5 серпня 2022 року Любомльський районний суд Волинської області у повному обсязі відновив роботу в новій орендованій будівлі за адресою: вулиця Івана Франка, 1, місто Любомль, Волинська область.