«Квіти — моя вроджена любов»

У віддаленому селі Гороховище зупиняємося біля хатини, перед якою яскравими барвами привертає увагу чепурний квітник. У різноманіття квітів гармонійно вписуються садові скульптури та композиції. Вздовж стежини, що веде до будинку, по обидва боки рядком дерев’яні грибочки із білими ніжками на пеньках, безліч горщиків із квітами, поруч примостились фігури півника, гномиків… Вловлюєш – у цьому обійсті живе справжня творча натура.

72-річна Ніна Григорівна з’являється з-за рогу хати і йде до нас, усміхаючись. На запитання — «то ви таку красу зробили?», дещо сором’язливо, і водночас, пишаючись, відказує: «А хто ж? Я… Сама все придумую… Діда мого нема уже  п’ятий рік. До дітей не хочу, хоч кличуть щораз, не хочуть, щоб я усім цим займалась. А я не можу нічого не робити і не можу без квітів…».

Минулого року Ніну Міщук за гарно прибраний квітучий двір, як кращий взірець, відзначили та вручили нагороду на престольне свято у селі. Територія садиби чималенька, є біля чого походити. Має трохи городу, посадила картоплю на полі, тримає індики та кури, діти в усьому допомагають. «Як з чоловіком були, то було легше, — зізнається співрозмовниця — ми й по три корови тримали, і коней, і свині, були, хазяювали, як то в селі…».

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (18 серпня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.