У Любомлі відбувся благодійний концерт

Сьомий місяць на сході і півдні нашої країни триває війна. Війна, яка, попри плани окупантів розтоптати нашу незалежність, об’єднала українців від заходу до сходу довкола світлої мети — Перемоги. Згуртувавшись перед смертельною небезпекою, всі ми у той чи інший спосіб стараємося робити внесок у перемогу українських Збройних Сил над російським загарбником. Методів, засобів і шляхів для цього безліч, було б лише бажання допомагати.

Сьогодні на центральній площі міста відбувся благодійний концерт на підтримку наших воїнів. Протягом півторагодинного концерту на центральній площі міста звучали виступи окремих фольклорних колективів громади, солістів, танцюристів, декламаторів, музикантів.

Традиційний благодійний ярмарок-продаж солодощів та сувенірів організували юні волонтери. Усі небайдужі змогли долучитися до збору коштів для наших бійців. Загалом, як повідомили організатори, буквально за півтори години вдалося зібрати майже 9 тисяч гривень. Їх спрямують на підтримку воїнів 14-ї бригади Збройних Сил України.