Стелиться під серцем вічний смуток

Нещодавно Україна вшановувала пам’ять працівників органів МВС, які загинули при виконанні службових обов’язків та у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та під час міжнародних операцій з підтримання миру й безпеки. Відзначається згідно указу Президента України від 23.08.2019 року.

Печальний захід з цього приводу відбувся у Любомлі. Біля гранітного постаменту, який височить біля відділу №1 (Любомль) Ковельського райвідділу Головного управління поліції Волині, зібралися ветерани правоохоронної системи, вдови, родичі загиблих міліціонерів, представники громадськості духовенства, нинішні вартові порядку.

Настоятель храму Пресвятої Трійці (ПЦУ) отець Віктор Ферелетич відслужив заупокійну літургію. Було згадано поіменно усіх, хто передчасно припинив земний шлях, а нам, сущим, лишив «море смутку, що груди стискає, і крає серце печаль».

Зворушливе слово мовила вдова офіцера Раїса Шевчук: «У нас, жінок, спільне горе: ми втратили своїх коханих чоловіків, синів. Та не скорилися біді. Працювали, ставили на ноги дітей, самі давали  раду…».

Слова, адресовані родичам полеглих — щирі, сердечні — мовили голова громадського об’єднання ветеранів і пенсіонерів органів внутрішніх справ, підполковник поліції у відставці Микола Троць, колишній голова міськвиконкому Петро Мохнюк, ветеран праці, підприємець Володимир Латковський та інші.

Подробиці читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (1 вересня 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.