Відданий улюбленій професії

Мати можливість займатися справою, яка до вподоби — це один з елементів простого людського щастя. І моральна складова тут важить більше, аніж матеріальна. У цьому твердо переконаний житель Любомля, майстер колії Торемурад Байлиєв, який практично все своє життя працює на залізниці, й жодного разу не пошкодував, що пов’язав себе з цією сферою.

Родом наш співрозмовник з теплого сонячного Туркменістану, а на любомльські терени потрапив трохи більше тридцяти років тому. До слова, чоловік прекрасно володіє українською мовою — лише у деяких словах вловлюється легенький акцент.

«Навчався у залізничному технікумі, де опанував спеціальність машиніста тепловоза, далі — строкова служба, — розповідає. — Спершу служив у Сибіру, потім — у Німеччині, а у 1990 році, коли Радянський Союз почав виводити звідти війська, перевели до Любомля, де якраз проводилося перевантаження військової техніки з європейської на колію радянського стандарту — так звану широку. Тож рік служби у мене пройшов саме тут».

Власне, у Любомлі Торемурад Ходжаєвич познайомився зі своєю дружиною Світланою Павлівною. Вона, до речі, теж залізничниця, нині працює комерційним агентом станції Ягодин.

Розповідь читайте у завтрашньому номері газети «Наше життя» (3 листопада 2022 року)

Придбати газету можна у магазині «Хліб» у центрі міста, на міському ринку (підприємець Віктор Лобко), у магазині «Продуктовий маркет» поблизу автостанції а також передплатити в редакції, у листонош чи заповнивши форму на сайті Укрпошти.